Як вибрати хороше взуття дитині?

  • Переглядів: 471

В процесі вибору взуття для дитини, не можна орієнтуватися виключно на розмір ноги і власний смак. Це загрожує здоров'ям малюка, так як неправильно підібране взуття - основна причина плоскостопості.

Скелет ноги містить хрящі, він костеніє до двадцятирічного віку. Саме тому, деформація ноги відбувається під впливом величезної кількості чинників. Не можна зволікати з вибором першої пари взуття, так як дитині потрібна підтримка. Важливо, щоб взуття не була занадто свободою або тісною. Щоб зробити правильний вибір серед широкого асортименту який пропонує інтернет магазин https://super-obuv.com.ua, необхідно ознайомитися з деякими рекомендаціями і порадами.

Правила підбору дитячого взуття

З огляду на той факт, що нога складається з хрящів, на стопі зберігається жировий шар, а він істотно зменшує чутливість до больових відчуття. Простими словами, якщо взуття мале і тисне, деформує стопу, малюк не буде цього відчувати. Забороняється носити занадто маленьку і велику взуття, для чого доведеться вимірювати розмір стопи кожні три місяці:

Поставити дитину на рівну поверхню на чистий аркуш, використовуючи олівець або ручку, обвести стопу.

Поміряти відстань від кінчика великого пальчика до п'яти.

Що стосується дітей до року, то в таких цілях прийнято використовувати мотузку, яку потім можна виміряти за допомогою лінійки. Взуття маленька, якщо розташування супінатора зосереджено не під склепінням стопи, крихітка змушений підтискати пальчики. Якщо взуття велика, то супінатор буде не під склепінням стопи, спостерігається запас більше півтора сантиметрів. Ідеально підібране взуття - запас в межах одного сантиметра, супінатор знаходиться строго під стопою.

Відвідуючи магазин, краще брати дитину з собою, щоб була можливість приміряти взуття. Важливо, щоб малюк потопав у новій обувке, вона повинна йому подобатися. Слідкуйте за тим, щоб ноги не шаркали і не вигиналися. Між п'ятою і задником повинен бути запас в один сантиметр.

У виборі матеріалу варто віддати перевагу саме натуральне шкірі, так як вона пластична, розтяжна, випаровує вологу і пропускає повітря. Це кращий вибір для ніжки дитини. Вона допоможе уникнути мозолів. Не можна носити взуття після когось, так як вона вже деформована. Що стосується штучної шкіри, то допустима виключно зовнішня обробка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора