Переваги використання ванн з штучного каменю

  • Переглядів: 297


Ванни зі штучного каменю - це розкішний предмет домашнього вжитку, який виконує не тільки гігієнічну, але і декоративну функції. Розміщення його в будь-якому приміщенні, навіть самому аскетичному, додасть йому особливого шарму. У той же час ванни зі штучного каменю простіші у виробництві та дешевші, ніж їх аналоги з натурального матеріалу. Ви хочете поставити таку у себе вдома?

Як правило, штучний камінь на 80% складається з дрібної мармурової крихти, а що залишилися 20% складаються з поліефірної смоли, пігментів і затверджувачів. Цей матеріал комерційно відомий як литий мармур. Співвідношення компонентів може відхилятися від заданого співвідношення, але чим менше склад щебеню, тим більше смоли, тим нижче міцність матеріалу і тим нижче міцність самого виробу.

Мармурова крихта є найбільш поширеним основним матеріалом для виготовлення штучного каменю, але замість неї також можна використовувати граніт, кварц, онікс і малахіт. Деякі виробники навіть використовують в якості основи кварцовий пісок. Ця суміш піску і смоли називається «акриловий камінь».

Він дешевше і легше, ніж литий мармур, і має гарний зовнішній вигляд, але пори кварцових частинок знижують міцність матеріалу і скорочують термін служби готового продукту.

При виготовленні ванни из искусственного камня рідку суміш смоли та крихти наливають в підготовлену модель (шаблон) і залишають в ній приблизно на добу до повного застигання. Далі утворилася рідина для ванни виймається з форми і поміщається в спеціальну піч, де вона сушиться і зміцнюється.

Після випалу продукту дають відстоятися, а потім його поверхню шліфують, полірують і покривають захисним складом для захисту продукту від скупчення пилу і бактерій, а також для надання йому блиску. В процесі експлуатації захисний шар необхідно регулярно міняти, інакше на поверхні виробу можуть з'явитися розлучення і розлучення.

Залежно від виду обробки ванни з литого мармуру можуть мати такі текстури:
  1. Подрібнення - асиметрична стружка видно на поверхні.
  2. Матова - поверхня виробу гладка, але шорстка.
  3. Глянець - гладка поверхня з легким блиском або легким малюнком.
  4. Дзеркальна поверхня - Виріб має ідеально рівну поверхню з гладким блиском. За дзеркалами найпростіше доглядати, але фактури з крихтою або шорсткості виглядають дуже стильно і чудово доповнять сучасний інтер'єр.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора