Spy Words використовує пошукові дані Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1012

Сервіс SpyWords нарешті втілив у життя можливість відстеження даних по Google. Таким чином, унікальний для нашого інтернет-ринку сервіс аналізу за запитами конкурентів, запуск якого відбувся в липні цього року, організував доступ для всіх користувачів абсолютно у всіх своїх інструментах (битва доменів, аналіз конкурентів), завдяки даним пошукової системи Google.

Підключення даних Google дало можливість кожному користувачеві сервісу отримувати додаткову інформацію про конкурентів, а також відкрило нові і вельми цікаві функції в області порівняння характеристик і показників від різних систем пошуку, тобто тепер можна порівнювати Яндекс. Директ з Google Ad Words. Робити це можна за наступними критеріями: рівень конкуренції, вартість кліка.

Варто нагадати, що сервіс SpyWords подає себе як ресурс, за допомогою якого можна одержувати унікальну інформацію про конкурентів, а саме ключові запити в контексті, запити і позиції в органічному пошуку, денний бюджет на контекст. Аудиторію сервісу представляють оптимізатори, вебмастера, а також фахівці з інтернет-маркетингу і контекстній рекламі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора