Протягом хвилини користувачі YouTube завантажують по 100 годин відео

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1423

Сервіс YouTube відзначає своє восьмиліття. В офіційному блозі відеохостингу говориться про значне зростання популярності сервісу, на сьогоднішній день користувачі завантажують протягом 1 хвилини понад 100 годин відео. Для порівняння зазначимо, що пару років тому обсяг завантаженого відеоконтенту за хвилину становив у два рази менше, а минулого року показник збільшився до позначки 72 години. Такі дані надані Techcrunch. У записі блогу йде мова про те, що протягом цих років кількість користувачів YouTube стало понад 1 млрд. чоловік.

Блогери говорять, що такий показник став реальним завдяки введенню керівництвом великих підприємств 1 години за робочий день для перегляду смішних відеороликів на сервісі. Правда, потім вони визнали, що це всього лише жарт, але як було б весело, якби це виявилося правдою. Нагадаємо, що YouTube заснували в 2005 році три колишні співробітники PayPal. 23 квітня було завантажено перше відео на цей хостинг - «Me at the Zoo». Даний ролик містить розповідь одного із засновників - Джаведа Каріма про слонів. Наступний місяць сервіс працював у закритому режимі, а вже через 6 місяців він став доступний широкій аудиторії.

Згідно зі статистичними даними, практично 99% всіх переглядів припадає всього лише на одну третину роликів, завантажених на сервіс. Сьогодні найпопулярніший ролик, який набрав понад 1 млрд. переглядів, - кліп співака PSY з Південної Кореї «Gangnam Style». Сервіс продовжує рости і розвиватися, про що свідчить можливість оформлення платної підписки на деякі телеканали, яку з недавнього часу надає YouTube. Аудиторія користувачів розширюється все більше. Компанія стала активно просувати партнерські програми з Близьким Сходом. Серед країн, де немає можливості підключення до YouTube, залишається КНДР і Китай.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне gm масло, яке ви можете придбати за найвигіднішими цінами для свого автомобіля!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора