Проходження квестів як відмінний варіант проведення дозвілля

  • Переглядів: 261


Активний відпочинок у великій компанії вибирають енергійні молоді люди. Ідеальним варіантом проведення дозвілля для допитливих людей, відкритих всьому новому, є квести. Останнім часом вони стрімко набирають популярність. Причому кращі квести - це більше не гра, а, скоріше, випробування інтелекту на уважність та інтуїцію. Завдяки їм можна зануритися у світ яскравих пригод і відчути себе героєм цікавого фільму.

Що собою являють квести?


Квестом називається ідеальний варіант дозвілля для кращих друзів, а також відповідне місце для проведення будь-якого заходу: вечірки з нагоди дня народження або корпоративу. Ще він використовується для проведення тімбілдінга.

В одній кімнаті (де проводиться квест шоу у києві) може перебувати від двох до шести осіб. Для великої компанії знадобиться кілька кімнат.

Якими бувають квести?

Вони можуть бути тематичними, причому на даний момент існує маса цікавих сюжетів. Серед найбільш популярних тематик наступні: детективні, пригодницькі, а також страшні.

Додатково варто відзначити, що квести можуть бути нелінійними і лінійними. Перший вид відрізняється тим, що головоломки потрібно вирішувати одночасно, а в кінці гри пазли збираються воєдино. А ось відмінною рисою другого виду можна назвати те, що завдання слід вирішувати по ланцюжку (виключно в одній послідовності).

Основні переваги квестів

Даний варіант проведення дозвілля з друзями або колегами має наступні позитивні сторони:

  1. Веселе проведення часу. Квест - це не тільки цікаво і пізнавально, але і дуже захоплююче. Гравці відчувають яскраві і приємні емоції. Один раз відвідавши квест-рум, людина захоче спробувати свої сили в новому, незвичному сюжеті.
  2. Перевтілення. Одним з основних плюсів гри є атмосферність. Після відвідин квест-руму людина забуває про буденності і приміряє на себе нову, цікаву і нетипову роль (таємного агента, ковбоя або зовсім детектива).
  3. Розминка для інтелекту. Завдяки квесту можна потренувати свою логіку і проявити кмітливість.
  4. Новий цікавий вид дозвілля. Незважаючи на повсюдну поширеність, далеко не кожен встиг спробувати свої сили в квестах. Якщо набридли кінотеатри, музеї, екскурсії, кафе і ресторани - відвідайте квест-рум, який допоможе випробувати нові яскраві емоції від захоплюючого ігрового процесу.


Яких правил гри слід дотримуватися?

Після того як була зібрана команда і обраний сюжет необхідно відправитися на розгадку таємниці кімнати. Важливий момент - під час проходження квесту категорично заборонено використовувати будь-які гаджети. Перед входом в приміщення команді розкажуть про передісторію замкненої кімнати.

Під час перебування в кімнаті необхідно використовувати логіку і проявляти кмітливість. Гравців чекають незвичайні загадки, цікаві головоломки і хитрі механізми. Всім членам команди потрібно постійно генерувати нові ідеї, нехай часом вони і здаються божевільними і зовсім - дурними.

На проходження одного квесту зазвичай відводиться всього годину. Якщо гравцям здалося, що вони застрягли - не біда, завжди можна попросити підказку у оператора, який спостерігає за ходом гри. Якщо не вдалося відшукати ключ - не проблема, після закінчення часу двері відімкнуть самі. Не варто засмучуватися через однієї невдачі, адже вона повинна стимулювати на підкорення нових вершин в майбутньому.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора