Маркетинг для малого бізнесу при мінімальному бюджеті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1158

Одним з найефективніших способів прорекламувати свою продукцію чи послуги досі являється Email маркетинг. Є кілька причин цієї ситуації. Для початку варто зазначити, що незважаючи на масовий розвиток соціальних та мобільних комунікацій в лиці соціальних мереж, користувачів електронної пошти стає більше з кожним днем, адже email по функціоналу ніяк не можуть замінити жодні інші сервіси.

Електронною поштою зазвичай користується більш зріла та платоспроможна цільова аудиторія, що позитивно позначається на ефективності розсилок. Фактично кожна людина, яка знайома з Інтернетом, має власну електронну скриньку, хоча дослідження показують, що зазвичай люди мають по кілька скриньок одночасно. Кожен користувач регулярно перевіряє свою пошту на наявність нових листів і при виявленні таких уважно їх вивчає, щоб визначити чи цікаві вони йому. Для того, щоб зробити ефективну розсилку рекламних електронних листів, Ви можете скористатись різноманітними сервісами розсилки.

Email маркетинг дозволяє дійсно за мінімальні кошти показати рекламу найширшій та зацікавленій аудиторії, що неодмінно стане поштовхом для розвитку Вашого бізнесу. В якості прикладу, можна навести діяльність українських інтернет-магазинів, зокрема інтернет-магазин "Розетка", який практично від початку свого існування і до сьогодні розвивається, використовуючи розсилку електронної пошти. Це дозволяє знайти їм нових покупців.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора