Що ще накоїв відомий Гугл?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1178

Кілька днів тому Антимонопольний комітет Італії почав розслідування проти гіганта пошуку. Там вважають, що Гугл зловживає чільним становищем на світовому ринку. Крім усього іншого надійшло нове звинувачення на адресу компанії - Уолл Стріт Джорнал говорить про те, що пошукова машина Гугл нерівномірно враховує користувальницький інтерес до виставлених на пост президента США кандидатурах.

Якщо уточнювати дану інформацію - вийде, що компанію Гугл підозрюють у тому, що вона підтримує рекламну кампанію Барака Обами. Підстави для такої підозри є - в розділі персоніфікованого пошуку Гугл видаються результати, які пов'язані з поточним президентом США, а також там з'являються додаткові посилання, в яких фігурує ім'я Барака Обами.

Але як було сказано у відповіді представників Гугла - алгоритми не зазнавали ніяких модифікацій. Обробка запитів по іменах Барака Обами і Мітта Ромні залишилася такою ж, як і колись. А ось те, що запити про Іран, одностатеві шлюби асоціюються у користувачів з американським президентом - то це прямий наслідок його діяльності.

Ви можете придбати парфуми Lolita Lempicka за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора