Результати дослідження Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 907

Компанія Google закінчила дослідження і виступила на торгово-промислових заходах з метою показати рекламодавцям і агентствам важливість мобільних пристроїв на споживчому ринку. Практика Google, а також її досвід роботи з мобільним пошуком, полягає в поділі ПК і мобільних пристроїв.

Вас можуть зацікавити красиві та зручні офисные платья, які ви можете замовити за доступними цінами!

Однак нові дані Wordstream показують, що комерційний пошук відбувається тільки в 5% випадків. Засновник і технічний директор Wordstream Ларрі Кім провів дослідження даних компанії і встановив, що 55% комерційного пошуку вказує на мобільні пристрої. «Враховуючи, що платний мобільний пошук включений у Google за замовчуванням, можна вважати, що менше половини рекламодавців відмовилися від мобільного пошуку в налаштуваннях».

Кім також зазначив, що менше п'яти відсотків рекламодавців використовують єдиний телефонний номер в мобільному пошуку. Виходить, що недавно опубліковані дослідження доводять, що однією з двох головних цілей, які люди хочуть зробити після комерційного пошуку або пошуку в цілому, це бізнес-дзвінки. Таким чином, відмова використовувати єдиний телефонний номер є упущеною можливістю компанії.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора