Реклама геотипу поліпшується в Яндексі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 705

Принципово новий варіант реклами геотипу презентовано пошуковою системою Яндекс у вигляді пріоритетних розміщень в довідниках організацій. Значки компанії-рекламодавця будуть виділятися кольорами на Яндекс.Картах, а по натисненню на них з'являться безпосередньо рекламні оголошення.

Можливо вас зацікавлять якісні та оригінальні светильники Fabbian, які ви можете придбати за доступними цінами!

Послугою за пріоритетним розміщенню є орієнтація в першу чергу на невеликі підприємства. Важливою особливістю продуктів прес-релізів компаній називаються можливості підприємств рекламувати свою продукцію не в загальних масштабах регіонів чи міст, а на рівні окремого району, в локальних зразках. Невеликими організаціями, які часто навіть не представляються у світовій мережі, за допомогою таких видів реклами на належному рівні досягається конкуренція з іншими підприємствами.

Аудиторія оновленого сервісу може перевищити в тиражі будь-який звичайний довідник, який є друкованим. Як говориться в Засвідчення TNS, в листопаді минулого року пошукова система Яндекс переглянуло приблизно двадцятьма п'ятьма мільйонами людей, а конкретно Яндекс.Карти - більш ніж одинадцятьма мільйонами людей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора