«Однокласники» дозволили користувачам відправляти фото в повідомленнях

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1586

Фотознімок дозволяє відобразити яку-небудь подію, предмет і т.д. , що через певний час стане історією і дозволить витягти з пам'яті пов'язані з сюжетом картинки спогади. Завжди приємно продемонструвати приятелеві свіжий кадр або фотографію, який набув актуальність в даний момент.

Раніше користувачам соцмережі «Однокласники» доводилося викладати фотоконтент на загальний огляд , якщо вони хотіли поділитися картинкою з будь-ким із друзів. Адміністратори позбавили користувачів від незручностей , дозволивши здійснювати відправлення знімків в якості вкладень в особистих повідомленнях.

 

Відтепер шанувальники популярного соціального сервісу зможуть ділитися з приятелями фотографіями за допомогою особистого листування . Скористатися новою функцією в « Однокласниках» зможуть усі без винятку власники акаунтів соцмережі.

В даний час відправити фотографію в « личку » можуть користувачі соціальної мережі, що використовують веб -версію соціального ресурсу . Проте , отримані картинки видно учасникам , що входять в мережу з будь-яких пристроїв . Надсилання зображень в особистих повідомленнях стане доступною для користувачів мобільної версії «Однокласників» в найближчому майбутньому.

З лівого боку від поля для введення тексту повідомлення поруч з піктограмою вставка смайлів розробники розташували нову кнопку із зображенням фотоапарата , яка відповідає за додавання фотографій в особисті меседжі. В даний час вставити картинку можна зі свого ПК , незабаром з'явиться можливість додавати знімки безпосередньо зі свого профілю. Такими відомостями поповнилася офіційна група сайту « Однокласники» , іменована «Все ОК».

Користувачі позитивно відреагували на довгоочікуване нововведення. Незважаючи на те, що функція з'явилася зовсім недавно, новина про її запуск вже встигла зібрати величезну кількість « класів» і позитивних відгуків.

Друзі сайту: ви можете легко та просто зробити закордонний паспорт за стислі терміни та за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора