MS Office для мобільних платформ iOS і Android будуть представлені в 2013 році

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1327

Як повідомляє видання The Verge, посилаючись на співробітника чеського філіалу Microsoft, софтверний гігант представить версію MS Office для платформ Android і iOS вже навесні наступного року. Крім того, в The Verge розпорядженні ще не оприлюднений прес-реліз, який підтверджує слова співробітника чеського відділення по імені Петер Бобек.

У прес-релізі зазначено, що нову версію офісного пакета MS Office зможуть використовувати не тільки на Android і iOS, але і на Windows Phone і Symbian. Повідомляється, що в цьому прес-релізі вказані дати релізу інших продуктів Microsoft. Чергова дектопная версії пакету Office 2013, розрахована на корпоративних клієнтів, надійде в продаж в кінці поточного року. Звичайні користувачі отримають оновлену версію на початку 2013 року.

Нагадаємо, що в засобах масової інформації досить давно мусуються чутки про вихід спеціальної версії Office для мобільних пристроїв. При цьому розробник так і не підтвердив факт створення подібного пакету. На сьогоднішній день власники пристроїв компанії Apple використовують для роботи з документацією програми зі створеного яблучної компанією iWork. Власники пристроїв під управлінням Android для роботи з презентаціями, зображеннями, таблицями і текстами застосовують сервіс Диск Google, в який інтегрований функціонал Google Docs. Втім, існує велика кількість альтернативного програмного софта від сторонніх розробників.

Друзі сайту: ви можете купити та завантажити офіційну ліцензію Office Professional Plus 2010 та отримати змогу користуватися якісним програмним забезпеченням від найбільшого світового виробника!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора