Компанія Google зайнялася розкручуванням кодека VP9

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1128

Google прагне підвищити популярність нового кодека з індексом VP9 . Днями американська корпорація заявила про намір делегувати на виставку CES 2014 , що проводиться в Лас -Вегасі , команду з представників компанії YouTube. Ці люди разом із представниками компаній- проізводітелелей електроніки Panasonic , LG , Sony проведуть в рамках заходу презентацію .

Показ буде присвячений виключно відеофрагментів надвисокої чіткості , що має дозвіл 4K . За стиск відеороликів буде відповідати кодек VP9 . До слова , спроба популяризації власного продукту стала 2 -й за рахунком в історії Google. Попередня версія кодека - VP8 - не витримала конкуренції з H.264. В даний час мова йде вже не про боротьбу продукту від Google за « місце під сонцем» , а про великомасштабне партнерство. У 2013 році кодек був інтегрованим в цілий ряд програмного забезпечення , в числі якого браузери Firefox , Chrome , а також плеєри на базі Ffmpeg .

За словами Франциско Варела , голови відділу глобального співробітництва компанії Google , підписані контракти з багатьма фірмами -виробниками щодо застосування кодека в їх продукції ( телевізорах , гаджетах і інших пристроях) . У число нових партнерів Google увійшли такі відомі марки , як LG , Panasonic , NVIDIA , Sony , MediaTek , Broadcom , Intel і ще близько 10 компаній - спільними з цими фірмами зусиллями американська корпорація займатиметься просуванням свого кодека .

Варела зазначив , в найближчому майбутньому слід очікувати анонсу всіх систем , заснованих на чіпі і здатних здійснювати декодування кодека апаратним способом. Деякі пристрої будуть забезпечені можливістю його декодування. Не виключено , що незабаром багато смартфони і планшетні ПК « навчаться » знімати відео формату 4К .

Друзі сайту: на сторнці catalog/motokosa_husqvarna_128r.html ви можете придбати якісну мотокосу Husqvarna за вигідною ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора