Емінем подав до суду на «Фейсбук»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1906

Відомий репер Емінем подав до суду на «Фейсбук» - популярну соціальну мережу. Як стало відомо, Емінем зважився на такий крок у зв'язку з тим, що компанія «Фейсбук» незаконно використовувала його твори у своїх численних рекламах. Адвокати, що представляють музиканта, написали скаргу, яка поміщається на дванадцяти сторінках. Точно невідомо, на що саме вони там вказали, і чому звинувачення таке об'ємне.

Вас також може зацікавити Top Net SEO, якщо ви хочете просунути сві проект в мережі на перші позиції та привабити цільових користувачів!

Загальний зміст, укладений в цьому листі, полягає в тому, що дана соціальна мережа опустилася до того, що незаконно використовує трек виконавця, навіть не зволивши запитати його. У їх рекламному ролику грав скопійований сингл репера Емінема під назвою «Under the influence». На думку видавця Емінема, ця спроба була створена для залучення уваги і для того, щоб викликати симпатію у шанувальників репера. Емінем записав цей трек у 2000 році разом з такими артистами, як Swift, Bizarre та іншими.

Суд відбудеться в Детройті, місті Мічиган, так як туди подали скаргу представники музиканта. Представники соціальної мережі «Фейсбук» будуть викликані на цей суд. Однак не тільки вони мають проблеми. У цих справах також замішані співробітники того самого агентства, яке знімало ролик. Ролик, створений «Wieden + Kennedy» з'явився в соціальній мережі в квітні 2013 року. Вже через деякий час після його появи в мережі, музика в кліпі була замінена на іншу.

Особи, які відповідають за ситуацію, що склалася, поки не поспішають коментувати дії гучного реп-музиканта. Про свої подальші плани вони теж мовчать. Поки більш достовірних фактів немає. Нам залишається тільки гадати, що послідує далі, і коли закінчиться ця битва. Відомо тільки одне: адвокати позивача налаштовані вкрай рішуче, і представникам «Фейсбуку» мають приготуватися до наслідків.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора