Акції AOL подорожчали на 22%

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1709

Котирування акцій найбільшого інтернет-холдингу AOL на вчорашній торговельній сесії продемонстрували стрімке зростання. Останні новини повідомляють, що вартість цінних паперів холдингу виросла на 22%. Таким чином, капіталізація AOL на сьогоднішній день перевищує 4 млрд. доларів.

Нагадаємо, що компанії належить цілий ряд авторитетних і популярних інтернет-ресурсів, зокрема The Huffington Post, Autoblog, TechCrunch, а також легендарний медіа-плейєр Winamp. Варто відзначити, що настільки різке подорожчання цінних паперів компанії відносить їх до числа найбільш дохідних активів США. Справа в тому, що за останні 12 місяців акції AOL виросли в ціні на 180%. З початку року зростання відбувалося ще стрімкіше - 189%. Інвестиційні компанії та приватні інвестори почали проявляти інтерес до акцій компанії після оприлюднення фінансового звіту за 3 квартал поточного року. Показник зростання операційного доходу (400%) став ясним сигналом на покупку.  

На інтерес до акцій також вплинув показник дохідності - в третьому кварталі AOL зуміла вийти в плюс, а чистий прибуток перевищив 20 млн. доларів, тоді як за аналогічний період холдинг зазнав збитків у розмірі 2.6 млн. доларів. AOL - одна з найбільших світових інтернет компаній. Останнім часом вона активно поглинає і скуповує інтернет-активи. До прикладу, у 2011 році був куплений популярний техноблог TechCrunch, а роком раніше було придбано видання Huffington Post. Також AOL належать такі бренди, як Stylelist, about.me і MapQuest.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора