Звіт про виконання цілей 2014

Написано в Інше
  • Переглядів: 2198

Взагалі цілі на цей рік я ставив не дуже складні, тому більшість і виконав. Треба признатися, що складання списку цілей не надто підштовхнуло мене до працьовитості, але тепер хоч можу бачити куди мені рухатись далі.

 

Почну з довгострокових цілей, які я ставив ще в кінці 13-го року. Виконав я на початку року пункт про виведення з-під АГС сайту. Важко сказати, що я приклав для того багато зусиль, скоріше це просто милість яндекса.

Досить тупі цілі про «провчитись семестр без двійок» я не виконав. Я зрозумів, що це взагалі нереально. В цьому семестрі в мене було 4 зальоти, 3 з яких я отримав через власну лінь. Проте всі вони вже закриті і при сесії мені не помішають.

Також у 2014 році я здав літню сесію, здав курсач і сподіваюся здати зимову сесію за першим разом.

Щодо цілі про «важити 75 кіло», то я трошки навіть перевиконав план і зараз важу під 80 кіло. Жаль тільки, що це вже не м’язи, бо в кінці весни я перестав ходити в спортзал.

Зате я виконав свою спонтанну ціль – переїхав від родичів і почав знімати квартиру. Але це я в список не вписував, тому й розказувати не буду.

І можна сказати, що я справно писав у блог один раз в тиждень. Досить часто це були доволі дурні статті, бо натхнення як такого в мене не було, тому й писав я «від балди».

На 2015 рік хочеться всі цілі об’днати в одну – «вижити». Але, мабуть, я просто продублюю цілі з 2014-го, бо нічого оригінального придумати не можу. Я би міг написати щось типу «назбирати на машину, робити зранку зарядку, кинути універ», але знаю, що ймовірність цього вкрай низька, тому не буду.

Наступний пост я напишу 27-го числа з підсумками за весь рік, де вкажу чи здав я сесію. Інтрига року, блін.

Коментарі   
MrVigner
# MrVigner 23.12.2014, 21:40
Хох, один екзамен лише) В нас бували випадк коли 3 з трьох не здавали і їм дозволяли перездавати :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора