Як вибрати хорошу бензопилу?

  • Переглядів: 703

З точки зору конструкції всі бензопили виконуються однаково - на пластиковий або металевий картер встановлюються основні елементи і вузли агрегату, система гасіння вібрації, циліндро-поршнева група, пильна гарнітура, органи управління.

Але по якості та контролю в виробництві без заперечним лідером є всесвітньо відомий бренд STIHL, придбати можливо тілько через мережу офіційних дилерів, наприклад як Торгівельна компанія "ПРОІНСТРУМЕНТ" являється офіційним представником в м.Києві. https://proinstrument.com.ua/benzopily/.

Умовно бензопили можна розділити на кілька класів, розрізняючи область їх застосування і схему компонування двигуна.

Пили для побутового застосування - компактні і легкі, з двигуном невеликої потужності (до 2 кBт). Використовуються для заготівлі дров, догляду за садом, нескладних будівельних робіт в маленьких обсягах, на інтенсивні навантаження не розраховані. Картер у таких пив, як правило, виконаний з пластика (композитних матеріалів), а двигун спочатку збирається єдиним блоком, потім встановлюється на картер.

Універсальні пилки (фермерські) використовуються в сільському господарстві, дерев'яному будівництві, комунальній сфері. Потужність двигуна 2-3 кBт. Інструменти цього класу дозволяють виконувати будь-які роботи - заготівлю дров, догляд за насадженнями, будівництво. На виконаний з пластика або металу картер встановлюється попередньо зібраний єдиним блоком двигун.

Професійні пили використовуються в лісовому господарстві, потужність двигуна перевищує 3 кBт. Затребувані у професійних користувачів, для лісозаготівельних робіт підходять ідеально, дозволяють вирішувати найскладніші завдання і розраховані на екстремальні навантаження. Як правило, металевий картер цих пив складається з двох половинок. Опорні підшипники колінчатого валу мають жорстку фіксацію і запресовані в спеціальні посадочні місця в картері з великою точністю. Запас міцності і моторесурс двигуна збільшує конструкція, в якій циліндр встановлюється з великою точністю в своє посадочне місце через прокладку.

Пили для особливих умов роботи відрізняються горизонтальним розташуванням двигуна, що дозволяє зробити інструмент компактним. Робоча рукоятка з органами управління розташовується зверху - при необхідності це дозволяє користувачеві працювати однією рукою. Такі пилки застосовуються для роботи в обмеженому просторі, наприклад, обрізаючи гілля на зростаючому дереві.

Всі бензопили мають двотактний одноциліндровий карбюраторний двигун з повітряним охолодженням. Головна перевага такого двигуна перед чотиритактним - це збільшена на 70% потужність при тих же характеристиках розміруциліндра і оборотів колінчастого вала, а також простота конструкції. На робочу поверхню стінок циліндра наноситься спеціальне зносостійке покриття, яке збільшує моторесурс (Нікосія, Al-Fed, хром).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора