Компанія Apple оголосила про закінчення бета-тесту сайту iCloud

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1640

Отже, сайт iCloud.com, раніше функціонував лише в режимі бета-тестування, тепер доступний всім користувачам пристроїв яблучної компанії. Зараз на сайті є можливість синхронізації даних з Reminder, Notes, iWork і Find My Phone. До речі, останній додаток тепер має спеціальний режим Lost Mode. Він дозволяє заблокувати загублений девайс і відправити на нього контактну інформацію для знайшовшого.

Додаток Mail Web теж оновився - тепер тут є функція VIP List - вона відправляє користувачам повідомлення про отримання листів, відправники яких внесені до спеціального списку обраних. Нагадаємо, що iCloud - це повноцінна заміна платного сервісу MobileMe. Цей сервіс був закритий влітку 2012 року. Серед переваг альтернативного сервісу - 5 Гб для зберігання файлів (причому безкоштовно). Втім, куплений в магазинах компанії контент можна зберігати в iCloud без будь-яких обмежень за обсягом.

А от якщо буде потрібно місце для особистих файлів, його доведеться придбати за гроші. Додаткові 10 Гб обійдуться в 20 доларів США, 20 Гб - в 40 доларів, а 50 Гб коштуватимуть 100 доларів на рік. Крім цього, iCloud дозволяє синхронізувати дані безлічі додатків, у тому числі й ігор. Нагадаємо, що цього літа було оголошено про підтримку сервісом iCloud гри Max Payne Mobile 1.1


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора