Навіщо потрібен проект будинку?

  • Переглядів: 817

Слідом за бажанням побудувати заміський будинок, виникає питання: «Чи потрібен для цього проект? І якщо так, то навіщо?». У цій статті ми постаралися коротко розповісти про те, що таке проект будинку, яким він буває, навіщо потрібен і чи можна без нього обійтися.

Проект будинку - це документ, який містить детальну інформацію про його конструкції, способі зведення, використовуваних матеріалах і системах життєзабезпечення.

На першому етапі проектування створюється ескізний проект - набір будівельних креслень, що відбивають концепцію споруджуваного об'єкта, його зовнішній вигляд і внутрішнє планування.

Такий проект під силу створити людині, яка не має архітектурної освіти, проте будівельна цінність окремо взятого ескізного проекту невелика. Всупереч розхожій думці, ескізний проект дома с цоколем не підходить для початку будівництва, оскільки він не враховує конструктивні та технічні особливості будівлі, що зводиться, що може заявити про себе, як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації.

На основі ескізів розробляється робочий проект будинку - докладне керівництво, що зачіпає всі аспекти будівництва і містить повний перелік необхідної технічної документації. Підготовка проекту займає багато часу, тому робочий проект коштує дорожче створення ескізів.

Даний проект є вагомою підставою для початку будівництва, інакше кажучи, саме робочий проект є проектом в повному розумінні цього слова.

Проекты домов 8 на 8 складаються з трьох взаємопов'язаних частин. Архітектурна частина описує екстер'єр будівлі і його внутрішній простір, конструктивна частина містить відомості про технології та порядку виконання робіт, технічні розрахунки і обґрунтування вибору матеріалів, а інженерна частина присвячена плануванню систем комунікацій. Проектний підхід до вирішення будівельних задач дозволяє розробити модель майбутнього будинку, розрахувати кількість необхідних матеріалів, скласти кошторис і план робіт, іншими словами зробити те, без чого починати будівництво ризиковано і необачно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора