Правила вибору фотошпалер

  • Переглядів: 427

Останнім часом все більше дизайнерів використовують фотошпалери в оформленні інтер'єру. З їх допомогою можна провести зонування кімнати, приховати недоліки або виділити достоїнства приміщення.

У магазинах фотошпалери на стіну представлені в солідному асортименті. Можете самі в цьому переконатися, заглянувши в інтернет-магазин https://walldeco.ua/fotooboi-katalog. Тут можна купити фотошпалери, які розрізняються за ціною, якістю та дизайном. Щоб правильно вибрати такі шпалери і ідеально вписати їх в інтер'єр, необхідно дотримуватися деяких правил, рекомендовані досвідченими дизайнерами. Можна використовувати послугу друк фотошпалер на замовлення, щоб домогтися оптимального результату.

Що враховувати? По-перше, необхідно вирішити для себе, з якою метою ви хочете поклеїти фотошпалери. Якщо вам необхідно виділити певну зону, то для чого вона буде використовуватися. У великій вітальні можна за допомогою фотошпалер розділити зони для прийняття їжі та відпочинку. Обклеювати варто тільки одну частину. Наприклад, для зони відпочинку рекомендується в Арт-шпалери купити фотошпалери із спокійним малюнком: природа, квіти або тиха вуличка в старовинній частині міста.

По-друге, фотошпалери допоможуть вам візуально збільшити приміщення. У цьому випадку варто вибирати зображення високих дерев або будівель, які зроблять стелі вашої кімнати візуально вище. Алея або дорога, що йдуть вдалину, подовжать приміщення. Використовувати фотошпалери можна не тільки в спальнях, кухнях або віталень, але навіть в таких маленьких кімнатках, як коридор, санвузол, гардеробна. Шпалери допоможуть зробити ці приміщення просторіше і привабливіше.

По-третє, дуже важливо не переборщити з прикрасою інтер'єру. Коли у вас в кімнаті з'являються фотошпалери, вони моментально займають центральне місце і стають основним її елементом. Занадто велика кількість статуеток або картин будуть просто захаращувати приміщення.

По-четверте, сполучуваність фотошпалер з основними шпалерами в кімнаті. Важливо не переборщити. Фотошпалери не терплять "сусідів" з великим малюнком. Найкраще підібрати однотонні шпалери, які поєднуються за кольором з фотошпалерами.

По-п'яте, якість фотошпалер грає дуже важливу роль. Ви це помітите, якщо вирішите самі поклеїти кімнату. Зазвичай зображення доводиться складати з кількох частин. Чим більшого розміру фотошпалери, тим складніше їх якісно поєднати. Не варто економити і купувати занадто тонкі шпалери. Справитися з такими фотошпалерами практично неможливо. Вони размокают і рвуться прямо в руках. Зіпсувавши один єдиний фрагмент, непридатними робляться всі шпалери. Краще заплатити дорожче, але отримати якісний товар.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора