Після презентації, акції Apple впали в ціні.

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1331

Раніше , під час усіх презентацій Apple , відразу після їх закінчення акції іноді падали , а потім бурхливо росли , а іноді відразу злітали вгору . Це було і в часи Стіва Джобса , коли apple переживала найкращі часи і відчувала себе лідером на всіх фронтах , так і після смерті Джобса , правда протягом нетривалого часу. Але ситуація по трохи змінюється , при тому не в кращу , для Apple , сторону.

Після презентації , яка пройшла днями , коли представили 2 нових пристрої - iPhone 5C ( який прийде на заміну « звичайному » п'ятому iPhone ) , а також новий флагман - iPhone 5S ( продуктивніший , з кращою камерою і корпусом ), акції компанії впали майже на 3%. Пов'язано це з тим , що , орієнтуючись на чутки , всі , у тому числі й інвестори , очікували від компанії новий , бюджетний ( хоч і в понятті Apple) пристрій, який повинен скласти конкуренцію численним Android- смартфонам (якість яких , як і продуктивність , зростає день від дня ) .

Але дива не сталося , був представлений дивний 5C , який дуже нагадує бюджетну Lumia від Nokia , а його вартість при цьому становить близько 650 доларів. В Америці і Європі за такою ціною будуть купувати , але в країнах, що розвиваються , де частка продукції Apple істотна, продажі будуть набагато гіршими , що власне і хвилює інвесторів ...

Що ж, побачимо, чи вдасться яблучній компанії утримати високий рівень продажів своєї продукції і не розчарувати інвесторів.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити поставки товарів http://www.optim-consult.com за вигідними цінами! 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора