Twitter запускає сервіс аматорського відео

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 706

Сервісом мікроблогів Twitter незабаром буде здійснено запуск програми Vine, яка повинна буде представляти персональні ролики непрофесійного виробництва в повноцінні заміни фотографій у соціальних мережах.

Друзі сайту: вас може зацікавити работа в avon, якщо ви бажаєте отримати цікаву та високооплачувану роботу з можливістю кар'єрного зростання!

Як повідомляється порталом AllThingsD, програма з'явитися вже в самому найближчому часі, але офіційних відомостей з цього приводу поки немає. Крім цього, користувачі системи Android не зможуть використовувати сервіс - Vine буде доступною поки виключно в AppStore.

Як свідчить інформація джерел з-за кордону, Vine повинна бути досить проста для користувачів такого додатка. Такий додаток дає можливість записувати ролики тривалістю не більше ніж шість секунд і швидко ділитися ними з іншими користувачами або розміщувати в інших мережах.

Джерелами також наголошується, що користувачі зможуть повноцінно з'єднувати ряди кліпів невеликої тривалості в єдині відеоряди, а також виробляти ролики з пари-трійки фото.

Необхідно відзначити, що ще недавно одна фірма, якій створюється Vine, стала стартапом і хотіла самостійно провести додаток на основі iOS. Але представники мережі Twitter змогли розгледіти в інноваціях чималий потенціал і купили компанію, а тепер ними очікуються нові віхи в підкоренні сердець всіх хіпстера по всьому світу.

Разом з тим, повинно бути, додаток отримає запуск не як частина функціонального апарату мережі Twitter, а як повноцінний сервіс для запуску відео. У компанії обіцяють можливості публікації роликів в мережі Twitter.

Про дату старту нового сервісу офіційними джерелами поки не повідомляється, при цьому на сторінках мережі Twitter і на окремій сторінці додатка Vine вказується слово «скоро».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора