Онлайн-резервування і покупка квитків на літак

  • Переглядів: 521

Бронь квитка на літак через інтернет-простір має масу достоїнств перед звичними способами резервування і пошуку перельоту.

Онлайн-квиток - документ, що підтверджує договір авіаперельоту між агентством і пасажиром. Це цифровий запис заноситься в базу даних авіакомпанії і відображається потім в різних ресурсах. Авіакомпанії не доводиться витрачатися на додаткову партію квитків, що знижує кінцеву вартість. Внести оплату за покупку квитка в режимі онлайн можна за допомогою спеціальних пристроїв: платіжні термінали, банкомати, банківські системи. При цьому витрати агентів і авіакомпаній з розповсюдження квитків скорочуються. Так само знижуються і інші витрати.

Як забронювати електронний квиток

Зарезервувати можна як традиційно (через оператора чи системи бронювання з комп'ютера), так і самостійно на сайтах агентств та авіакомпаній. Оплатити витрати можливо за допомогою електронних видів оплати або готівкою через касу.

На інтернет-сайтах бронь билетов на самолет дуже швидка та проста, а квиток можна придбати самостійно. Перевага полягає в тому, що клієнт замовляє квиток, отримає всю необхідну інформацію про наявні перельоти, які пропонує авіакомпанія за бажаним маршрутом. Купівля проходить оперативно, що не скажеш про покупку в турагентстві.

Процедури бронювання квитків, незважаючи на загальні моменти, можуть відрізнятися один від одного. Відмінності можуть критися в способі пошуку, обсязі сервісного податку, підборі пропозицій, способі оплати.

Деякі додаткові можливості можуть бути відсутніми, на одному сайті можна автоматично запросити всю інформацію про квитки на потрібний маршрут, на іншому сайті такої функції може не бути і в розширеному пошуку.

Навіть пошукова система може автоматично відображати квитки тільки постійних клієнтів, а інша - бюджетних і регулярних.

Реєстрація на рейс

Вся необхідна інформація про пасажира внесена в базу даних авіакомпанії, показувати маршрут-квитанцію немає необхідності, досить тільки пред'явити паспорт для посвідчення особи в аеропорту при реєстрації.

Також при реєстрації пасажир отримує посадковий квиток, де вказано місце на борту, час посадки на літак, рейс.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора