Яндекс навчився прогнозувати пробки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1615

Як повідомляється в офіційному блозі інтернет-компанії Яндекс, відтепер сервіс Яндекс.Пробки буде не тільки надавати інформацію про завантаженість доріг, але й зможе прогнозувати її. Інформацію про прогнозоване навантаження на найближчу годину, 45, 30 і 15 хвилин можна буде уточнити жителям Санкт-Петербурга, Москви, Єкатеринбурга, Стамбула та Києва.

Сервіс використовує для аналізу зібрану за час своєї роботи статистичну інформацію та дані, одержувані в режимі реального часу. Повідомляється, що нововведення дозволить водіям обгрунтовано планувати свій маршрут і, в кінцевому підсумку, сприятливо вплине на ситуацію з пробками в масштабі міст.

Нагадаємо, що популярний сервіс Яндекс.Пробки - це додаток до картографічного проекту компанії - Яндекс.Карти. Цей сервіс доступний не тільки через ПК - існує безліч додатків для мобільних пристроїв, які так чи інакше використовують картографію та Яндекс.Пробки. На сьогоднішній день за допомогою цього інструменту можна моніторити ситуацію на дорогах найбільших міст України, Росії, Білорусії і Казахстану. Крім того, існує і турецька версія сервісу (у минулому році Яндекс вийшов на пошуковий ринок Туреччини).

Крім Яндекса, дані про завантаженість доріг і наявності пробок можна уточнити за допомогою сервісу Google Maps або на офіційному сайті ЦОДД Москви (Центр організації дорожнього руху).

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора