Як правильно вибрати гребінець для волосся?

  • Переглядів: 487

Гребінець - важлива річ для будь-якої дівчини. Багато хто думає, що можна вибирати будь-яку і не турбуватися, проте це не зовсім вірне думку і в цій статті ми розберемо чому. Гребінець справляється з багатьма проблемами волосся: розплутування, надання форми і об'єму, видалення бруду і масаж. Також варто віддати належне, головна її спрямованість розчісування волосся, щоб вони були охайно і акуратно укладене.

Вибір правильного гребінця

Як ми говорили, гребінець справляється з багатьма завданнями, які стосуються вашої зачіски. Однак у кожного різна структура волосся, тому не кожній дівчині підійде одна і та ж гребінець. Розберемо цей момент докладніше.

Так як всі перераховані вище функції виконує всього один предмет для догляду за волоссям, тут важливі будь-які деталі:

  • матеріал;
  • форма;
  • зручність;

Ці фактори важливі, так як завдяки ним, расчёска оптом може творити справжні чудеса з вашими волоссям.

Види гребінців: як вибрати

Одним з найпопулярніших видів гребінців, на даний момент, є масажна щітка. Саме вона виконує дві функції одночасно: якісне розчісування і масаж. Завдяки такій щітці відбувається приплив крові до голови, що благотворно позначається для росту волосся, наприклад. Однак варто зауважити, що дана щітка не підійде тим, у кого жирне волосся, так як через масажу сальних залоз, може статися ще більше виділення шкірного сала.

Якщо ви вибираєте гребінець для довгого волосся, то краще рекомендується вибирати ту, яка досить велика за розміром. Форму можна вибирати, виходячи зі смакових переваг, ну і головне - відчуття комфорту.

Для неслухняних і густого волосся, рекомендується купувати щітку з товстими і рідкісними зубчиками.

Якщо у вас тонке волосся, то вам підійде щітка з тонкими зубчиками, але на відміну від попереднього варіанту, вони повинні бути частими.

Варто зауважити, що існує такий вид гребінця, який призначений для укладання. Вона допоможе зробити шевелюру не тільки охайною і слухняною, а також стійкою до будь-яких погодних умов, якщо застосувати її разом зі спеціальними засобами.

Найоптимальніший варіант, який підходить під будь-який тип волосся, відомий всім гребінь.

Гребінець повинна бути виготовлена з якісного матеріалу, від цього залежить, як її сприймуть ваші волосся і шкіра голови.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора