Що являють собою біорозкладні одноразові бахіли

  • Переглядів: 51

IoJBS0eD3zxDDJ4smDv5RLlQn5RXN41u1BAFQtokH_sKuG61xufskiFA_1aZqiX_xlV0e_rHUU6FZqilODctceJTZ-mBaF3xEq8N4vkWLNHN2w-0yNeaCQI7_h3E0nedhLG3X7VxZZ632Y4itZinUuIznRQY7iehGqe7ZMmUSdRQ8j3kTyaJorZtBwGZXAБіорозкладні одноразові бахіли - це екологічно чистий продукт, який не шкодить довкіллю та під час виготовлення якого використовують звичайний поліетилен з різноманітними біорозкладними добавками. За своїми характеристиками такі витратники нічим не уступають звичайним, але термін їх розкладання скорочується майже в 2 рази і займає всього 2-3 роки.Біорозкладні бахіли потрібно зберігати за певних умов, дотримуючись спеціального температурного режиму та ховаючи їх від прямих сонячних променів. обрати неохідні ви можете в каталозі інтернет-магазину Chila, слід врахувати, що термін їх придатності складає всього 24 місяці.

Де використовують біорозкладні одноразові бахіли 

Такі витратники потрібні у місцях, де є великі вимоги до санітарно-гігієнічних умов. Це можуть бути медична, гастрономічна, фармакологічна сфери діяльності. Серед основних місць, де можуть використовувати біорозкладні одноразові бахіли, можна виділити наступні: 

  1. поліклініки;
  2. пологові будинки;
  3. стоматологічні та масажні кабінети;
  4. салони краси;
  5. їдальні;
  6. аптеки та фармакологічні підприємства;
  7. перукарні.

Крім цього, активним попитом бахіли користуються у різноманітних клінінгових компаніях, а також на об’єктах, де потрібно дотримуватися високого рівня чистоти. 

Чому важливо робити перехід на біорозкладні одноразові бахіли

Одноразові витратники не засмічують довкілля, вони не мають у своєму складі агресивних хімічних речовин, а тому безпечні для людини. Згідно зі статистикою, щоденно тисячі тонн пластику викидають в якості сміття. Людство активно працює над тим, щоб систематизувати процес утилізації пластикових відходів, та зробити середовище чистим та приємним. Однак ще жодна країна не може похвалитися вдалою реалізацією цього задуму. Одноразові витратники - це один із перших та важливих кроків для успішного втілення мети. 

-_yAXGrwS90rZFb8iRd67Id-rCjfexfvGDldsfXtE-vAZN2lwcFDkXFSYyFAUYb0oTv9IbdPTEJiowl25PnK8OqkkbCCy6o31yGZgTuFf8-H1EATxO227pEJH4qgFqPnQB3Kt_5F8_gWnuPYoZBIoAlm_6ERsrQCRg0cNAH_yPhd689mSEE_1wjEwCqqfA

Навіщо потрібні бахіли у громадських установах 

Багато сучасних компаній переходять на одноразові витратники, сюди відносяться і бахіли. Різні медичні об’єкти, салони краси, масажні кабінети - це далеко не повний перелік установ, де одноразові матеріали є доречними та комфортними у використанні. Вони потрібні для дотримання чистоти підлоги та загальної гігієни. Такі витратники затримують бруд, який залишається на взутті клієнтів, та не дозволяють йому забруднювати приміщення та розносити небажанні мікроби та бактерії.

 
 
 
 

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора