Вплив музики

  • Переглядів: 619

Головний мозок у людини так влаштований, що він відповідає на будь-які зовнішні подразники-звуки, запахи, колір, світло. Тому так важливо вивчити в першу чергу себе, знайти гармонію з музикою.

У Стародавній Греції "лікувалися природою" - шум моря, дзюрчання струмочка, звуки птахів і шум вітру .... У Стародавній Індії виліковували за допомогою звуків дзвіночків звучать з певною послідовністю.

Звуки фортепіано і органу позитивно впливають на нервову систему, допомагають відновлювати роботу нирок. Енергетично відновлюють і покращують діяльність багатьох внутрішніх органів.

Гітара і все струнні інструменти нормалізують діяльність серцево-судинної системи.

Ритмічні ударні мелодії швидко відновлюють роботу серця і покращують кровопостачання. Будь-яка музика здатна знімати напругу в м'язах, підвищити енергетику і допомогти активній роботі головного мозку.

В організмі людини кожен орган має свої вібрації і реагує на вібрації дискотечной музыки. Певні музичні вібрації впливають на організм і його роботу в цілому.

Психологи стверджують, що при збігу власних біоритмів і ритмів музики змінюється емоційний настрій людини, розвиваються творчі здібності. Музика може вилікувати, заспокоїти, розслабити і значно поліпшити свій стан:

  • Виводять з депресії твори Моцарта.
  • Прослуховування концертів Бетховена допомагає зменшити болі, в тому числі головний.
  • Симфонічна музика приведе в норму кров'яний тиск. Найчастіше слухайте концерти Баха, Шопена.
  • Вокальний спів збільшує об'єм легенів і допомагає боротися із захворюваннями пов'язаними з ними.
  • Знімають стрес концерти Гайдна, Шопена.
  • Налаштовують на глибокий і здоровий сон п'єси Чайковського.

Класична музика допомагає боротися із захворюваннями нервової системи, ритмічні ноти джазу стимулюють роботу серця, медитативна музика дає довголіття.

Звуки живої природи дають потужний терапевтичний ефект: шум моря, дзюрчання струмочка, спів птахів, крики китів і дельфінів. Ще наші предки використовували звуки дзвонів для зцілення. Вчені довели, що звуки дзвонів діють згубно на віруси і мікроби, дають енергію і позбавляють від безсоння.

Академік В. Бехтерєв дослідним шляхом довів, що за сприйняття звуків відповідає та ж частина головного мозку, що і за дихання і серцебиття. Слухаючи музику ми покращуємо стан серцево-судинної і дихальної системи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора