Вихід безрамкового 10,5-дюймового iPad відбудеться не раніше травня або червня

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 659

Очікується, що нові 10.5-дюймові і 12,9-дюймові iPad будуть представлені не раніше березня 2017 року по інформації DigiTimes. Що стосується 9,7-дюймового iPad, то девайс буде представлений також в березні. У січні з'явилася інформація про те, що 10,5-дюймові і 12,9-дюймові iPad будуть введені в масове виробництво в 2-му кварталі 2017 року, в той час як 9,7-дюймовий iPad буде реалізований не раніше 1 кварталу 2017 року.

Також мала місце інформація, оприлюднена японськими ресурсом Mac Otakara. Повідомляється, що вихід 10,5-дюймового iPad відкладений до травня або червня. Разом з тим, в доповіді зазначалося, що три інші моделі iPad будуть представлені в березні. Це 7,9-дюймовий, 9,7-дюймовий і 12,9-дюймовий iPad.

Раніше генеральний директор Apple Тім Кук виступив із заявою про те, що компанія недооцінила попит на iPad в минулому кварталі, зіткнувшись з проблемою з одним зі своїх постачальників. Також він зазначив, що проблема, ймовірно, не буде вирішена в цьому кварталі, що призведе до додаткових витрат на виробництво 12,9-дюймового iPad. Аналогічним чином, питання поставок може збільшити попит на оновлений 12,9-дюймовий iPad, реліз якого приурочений до травня.

Нова 10,5-дюймова модель, як очікується, буде представлена флагманським девайсом в лінійці нового iPad з дисплеєм від краю до краю. Поряд з новою лінійкою iPad, очікується реліз iPhone SE 128 ГБ і червоного iPhone 7 і 7 Plus. За попередніми оцінками, 10,5-дюймовий iPad за розміром буде порівнянний з 9,7 дюймовим iPad Pro; при цьому товщина девайса буде становити не менше 7,5 мм, як у першому представленому широкому загалу планшеті iPad Air, в той час як товщина поточного 9,7 дюймового iPad Pro становить 6,1 мм.

Новий рік, нові гаджети. У той час як в мережі Інтернет обговорюється майбутній реліз компанії з Купертіно iPhone 8, компанія вирішила приділити увагу іншим аксесуарам, реалізувавши нові iPad в цьому році, які будуть користуватися усіма перевагами 10 нм. Нагадаємо, раніше аналітик компанії Apple Мін-Чі Куо з KGI Securities виступив із заявою про те, що компанія Apple випустить 9,7-дюймові, 10,5-дюймові і 12,9-дюймові iPad Pro в 2017 році. Він також заявив, що 10,5-дюймовий і 12,9-дюймовий модельний ряд отримає більш швидкий процесор Apple A10X в той час як 9,7-дюймова модель буде оснащена чипом A9X, використовуваним в сучасних моделях iPad Pro.

Apple також випустила 4-дюймовий iPhone SE в березні минулого року з тими ж конструктивними особливостями, притаманними iPhone 5s. iPhone SE в даний час поставляється в варіантах 16 ГБ і 64 ГБ. Apple згодом виключила варіант 16 ГБ для майбутньої лінійки смартфонів iPhone 7, запущеної у вересні, починаючи з базової моделі з 32 ГБ пам'яті. Запуск нового iPhone SE, за чутками, очікується в наступному місяці, який буде доступний з 128 ГБ для зберігання інформації за даними ресурсу Mac Otakara.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора