Як вибрати ракетку для настільного тенісу?

- Переглядів: 257

Хороша гра в настільний теніс - це не тільки спритні рухи, швидка реакція і правильна техніка.
Як вибрати ракетку для настільного тенісу?
Щоб гра була дійсно захоплюючою і цікавою, потрібно ще й придбати ракетку в інтернет-магазині https://tennisgo.com.ua для настільного тенісу під свій рівень і стиль гри.
Ми підготували кілька порад, як вибрати ракетку для настільного тенісу в залежності від різних параметрів.
Основні типи тенісних ракеток
Всі ракетки для настільного тенісу можна розділити на 2 види:
● Готові - найпоширеніший варіант, нерозбірна конструкція. Коштують недорого і характеристики у них середні. Проте, для аматорської гри і початкових етапів навчання цього буде достатньо.
● Збірні - дорогі професійні ракетки. Їх потрібно збирати з окремих деталей: основи і накладок. Вони продаються окремо. Професіонали вміють підбирати деталі і міняти їх залежно від стилю і ритму гри. Новачкам немає необхідності відразу купувати такий інвентар.
Хорошу тенісну ракетку можна знайти і серед звичайних готових моделей. Потрібно лише підібрати інвентар виходячи з маркування і свого стилю гри.
Вибір ракетки для настільного тенісу за маркуванням:
● 1 зірка - підійде початківцям гравцям. З такою ракеткою можна вивчити основні нескладні прийоми або використовувати її для дружніх ігор між початківцями. Моделі з однією зіркою найдоступніші за ціною.
● 2-3 зірки - аматорські моделі з поліпшеними характеристиками. Підійдуть для відточування більш складних прийомів і частих тренувань. Випускаються багатьма брендами, тому їх легко можна знайти в будь-якому спортивному магазині.
● 4-5 зірок - напівпрофесійні ракетки, серед них часто зустрічаються збірні моделі. Добре підійдуть для любителів з високою технікою.
Професійний інвентар виділяють окремо. Він найдорожчий, може бути з різних матеріалів зі зміщеним центром ваги.
Як підібрати ракетку по стилю гри?
● Моделі DEF підійдуть для захисту, виконання підкруток і підрізувань на невеликій відстані від краю тенісного столу.
● Ракетки з маркуванням ALL вважаються універсальними, підійдуть для збалансованої гри.
● Інвентар з написом OFF призначений для нападу, динамічної гри з гострими атаками.
Не забувайте враховувати швидкість відскоку м'ячика. Ракетки на 3-4 бали вважаються захисними, на 4-7 балів - універсальними, 8-9 балів - для нападу.
Новачкам важливо враховувати і параметр "контроль". Він визначає скільки сил потрібно, щоб відкинути м'яч в потрібному напрямку. Іншими словами, "контроль" визначає керованість ракетки. Для нападу краще вибирати модель з показником нижче 5-7 балів, для захисту - 8-10 балів. Ракетки з контролем близько 8 балів вважаються універсальними.
Яка ракетка краще для настільного тенісу потрібно вибирати виходячи з особистих переваг, призначення інвентарю (для тренувань, дружніх матчів або змагань) і стилю гри. Враховуйте вищевказані маркування, і тоді куплена ракетка вас точно не розчарує.