Верифікація бізнес-сторінок через Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1020

Компанія Google запустила нову опцію в «Інструментах для вебмайстрів». Тепер можна буде робити перевірку бізнес-сторінок, обравши в опціях Google My Business. Нова функція дозволяє проходити верифікацію сторінок в лічені секунди. Дана новина потішила дуже багато великих компаній.

 У самому інструменті «Мій бізнес» процес перевірки буде автоматизований і буде запускатися в той момент, коли ви намагаєтеся перевірити сторінку вашого бізнесу. Для того, щоб перевірити роботу миттєвої верифікації, необхідно з того ж аккаунта, який використовували для роботи в «Інструментах для вебмайстрів», увійти в «Мій бізнес».

На даний момент миттєву верифікацію зможуть пройти не всі компанії, а тільки ті, що потрапили в певний список. Решті ж доведеться проходити процедуру перевірки бізнес-сторінок класичними способами. Крім того, можна побачити всі доступні способи перевірки бізнес-сторінок на офіційному сайті техпідтримки Google.

Сам сервіс «Мій бізнес» був запущений не так вже й давно, всього лише в червні цього року. Уже випущені версії додатка My Business для Android і iOs, які можна без зусиль знайти в офіційних магазинах цих операційних систем. Сам же сервіс дозволяє власникам різних підприємств розміщувати інформацію про свої компанії в пошуку Google, на картах, а також соціальної мережі Google+.

Друзі сайту: ви можете замовити якісні меблі для кухни за доступними цінами в майстерні "Папа Карло"


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора