Технічні можливості фрезерного верстата з ЧПУ

  • Переглядів: 681

Верстати з ЧПУ дозволяють виготовляти фасади будь-яких конфігурацій, найскладнішу різьблення, орнаменти та інші види продукції, на які раніше йшло безліч часу і сил при ручній обробці. Фрезер з ЧПУ підвищують якість деревообробної продукції.

Фрезерне обладнання, оснащене ЧПУ є багатофункціональним пристроєм, що використовується в різних промислових галузях для виконання різних цілей. Фрезерні верстати використовуються для обробки дерева, металу, каменю, кераміки і скла, а також їх використовують для виробництва сувенірів та рекламної продукції.

Що собою являє фрезерний верстат з ЧПУ

Дане обладнання, оснащене ЧПУ є автоматизованим високоякісним інструментом, який використовують, щоб обробляти різні матеріали за допомогою фрез. Найчастіше різновидів фрез дуже багато. Вони бувають універсальними і спеціалізованими використовуються для тонкої і більш грубої обробки деталей і заготовок. Тому коли говорять про технічні можливості даного обладнання, враховують високу продуктивність, якість, і довговічну гарантію випущеної продукції.

До речі, на сайті vsprom.com ви можете замовити виготовлення деталей на таку верстаті швидко та вигідно.

Якщо підібрати для початківця підприємства «правильний» фрезерний верстат, то його покупка окупиться досить скоро, а виробництво вийде на новий більш високий рівень.

Про технічні можливості і застосуванні фрезерних верстатів оснащених ЧПУ

У деревообробній промисловості дане обладнання просто незамінне. Фрезерні деревообробні верстати здатні впорається з будь-якого поставленого завдання від обробки деревного масиву і фанери, до деревних плит і декоративних конструкцій і меблів. Верстат оснащений ЧПУ використовується для виконання 3D фрезерування і гравірування на великій швидкості уздовж заданого матеріалу до 30 мм / с і вглиб до 8 мм / с, все залежить від того яка щільність буде у деревини.

З якими матеріалами працює дане обладнання

Фрезерне обладнання, оснащене ЧПУ, обробляє пластик, товстий ПЕТ, акрил, полістирол, оргскло, ПВХ і інші полімери. Так як пластик є однорідним матеріалом з низькою щільністю, верстат справляється з його розкрою і фрезеруванням набагато швидше, ніж з деревиною. Таке обладнання може обробляти і композитні матеріали. Для роботи з ними обладнання використовує швидкість, до 15-ти мм / сек, але вона залежить від типу обраного матеріалу. З обробкою міді, бронзи, алюмінію, латуні і Дюран, а також інших сплавів і кольорових металів верстати справляються ще швидше. Такі матеріали легко розкроїти, навіть використовуючи фрези мають потужність в 0,8-х кВт. Не варто забувати і про існування більш потужних верстатів зі спеціальною системою охолодження для фрез, що використовуються для гравіювання і розкрою більш щільних матеріалів. Швидкість їх роботи становить, від 10 до 15 мм / сек.

Дане обладнання, оснащене числовим програмним забезпеченням - це універсальне обладнання для роботи з різними матеріалами і безмежними можливостями. Але як би там не було, ні одне провадження не обійдеться без такого обладнання, інакше йому загрожує крах, саме тому верстати з ЧПУ завойовують з кожним роком все більшої популярності.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора