Новий музичний сервіс від Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1438

Під час проведення однієї з корпоративних конференцій розробників компанією Google буде анонсований новий потоковий музичний сервіс. Про це повідомили анонімні джерела порталу The Verge. Згідно з наданими даними, на даний момент вже підписані ліцензійні угоди між Google і найбільшими студіями звукозапису Америки. Доступ до музичних підпискам можна буде отримати через відеохостинг YouTube, а також за допомогою додатка GooglePlay на ОС Android.

Компанія Google тримається на впевнених позиціях в індустрії музики завдяки YouTube, який за місяць відвідує понад 800 млн. унікальних користувачів. Кліпи музичних виконавців відносяться до числа контенту з найбільшою кількістю запитів. На сьогоднішній день потокове прослуховування аудіозаписів набуває все більшої популярності. Крім інтернет-гіганта Google своє місце в цій ніші планує зайняти компанія Apple. Нові розробки, що виходять на ринок, впливають на першість компаній Pandora і Spotify. Сервіс від Google за принципом роботи буде дуже схожий з роботою Spotify: користувачі зможуть замовляти музику за запитання.

А сервіс, що розробляється Apple більше схожий на Pandora: кожен слухач самостійно формує плейліст і прослуховує його через on-line-радіо. «Знищувач Spotify» від компанії Google не почне надавати своїм користувачам опцію безкоштовного прослуховування доріжок, - як повідомляє видання The New York Times. Скільки коштуватиме використання даного сервісу поки не оголошено. Сервіси-аналоги на місяць стягують плату близько 10 доларів з користувача. Представники компанії Vivendi (Universal Music) представили звіт про зростання прибутку протягом кварталу на 13%.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні онлайн игры для девочек, які ви можете пограти абсолютно безкоштовно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора