Dell придбала компанію SonicWall

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1786

Компанія Dell недавно купила SonicWall. Придбання цієї спеціалізованої на захисті комп'ютерних даних фірми дозволить розширити асортимент продуктів, що забезпечують інформаційну безпеку. Нагадаємо, що зараз серед них можна назвати сервіс Dell SecureWorks, продукти для шифрування інформації, хмарні технології та багато іншого.

В даний час у володінні SonicWall знаходяться 130 патентів на різні продукти в сфері інформаційної безпеки, якими користуються понад триста тисяч клієнтів. Створена більше 20-ти років тому компанія SonicWall працює в 50-ти країнах світу. Після переходу права власності близько однієї тисячі співробітників цієї компанії стануть членами команди Dell, яка планує додаткові фінансові вливання в проекти SonicWall.

Нагадаємо, що дана покупка стала другою після призначення на посаду керівника софтверного підрозділу Джона Суейнсона в лютому цього року. Всього пару тижнів тому Dell придбала компанію AppAssure, яка займається розробкою програмного забезпечення для відновлення і копіювання інформації. В даний час Dell входить до числа трьох найбільших світових виробників персональних комп'ютерів і планує почати переорієнтацію на ринок серверів і сервісного обладнання.

Друзі сайту: квартиры посуточно киев


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора