5 головних переваг iPhone 11

  • Переглядів: 308


iPhone 11 залишається одним з найпопулярніших смартфонів у 2020 році. Незважаючи на невеликі зміни в порівнянні з попередниками, смартфон зручний і має відмінну продуктивність. Ну а вражаюча камера, яка отримала додатковий модуль, тепер може знімати навіть в темряві.


Камера

Камери iPhone завжди відрізнялися високою якістю. В iPhone 11 вона отримала відразу 2 об'єктива: ширококутний і надширококутний. За рахунок цього в кадр можна вмістити в 4 рази більше простору. Ну а технологія Focus Pixels працює автоматично, дозволяючи точно настроїти фокусування навіть при поганому освітленні. На окрему увагу заслуговує відеозйомка: 4к з частотою 60 кадрів в секунду.

Нові кольори корпусу

Варто зазначити, що iPhone 11 256 ГБ доступний в різних кольорах. Така різноманітність оформлення допомагає вибрати свій унікальний гаджет, який буде виділятися з натовпу. 

Висока продуктивність

Варто відзначити, що продуктивність iPhone 11 практично не змінилася в порівнянні з iPhone XR. Але і такий начинки цілком вистачає для швидкої та чуйною роботою. Традиційно на високому рівні працює фоторедактор - він не перевантажений функціоналом і дозволяє без спеціальних навичок обробляти знімки.

У «зарядженої» версії збільшено час автономної роботи акумулятора, що підтверджує реальний досвід використання. Батарея дозволяє активно використовувати смартфон, не боячись, що заряду вистачить лише на пару годин. А ще у версії Pro Max є додатковий телефото модуль основної камери - f / 2.0, 52 мм

Ціна iPhone 11

Ціна - ще один вагомий плюс iPhone 11. Він коштує дешевше свого попередника iPhone XR. У світі сучасних смартфонів це рідкісне явище. При цьому 11-та версія нічим не поступається більш ранньої моделі, а за багатьма показниками перевершує її. За версію iPhone 11 Pro Max доведеться віддати більше, але за ці гроші ви отримаєте на 1 камеру більше і кращий на сьогоднішній день екран. Обидва смартфони мають відмінну продуктивністю.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора