Вибираємо сувенір на подарунок другу, колезі, дитині

  • Переглядів: 398

Сувенір - це предмет, який дарують на пам'ять, і асоціюється він завжди з певним місцем, компанією або подією. Одночасно сувенір - один з найбільш універсальних подарунків. Великий асортимент цієї продукції дозволяє зробити презент в будь-якій ситуації, як дитині, так і своєму босові.

Найчастіше сувеніри привозять туристи з далекої країни і вручають своїм друзям. Кожен окремий предмет наповнений колоритом міста, в якому його зробили, і відображає місцевий менталітет. Поширення сувенірної продукції - частий рекламний хід різних компаній, вони випускають ручки, блокноти, папки для паперів, календарі зі своїм логотипом. Але сувенір може бути і хорошим подарунком, головне знати, кому і що дарувати.

Сувенір друзям і близьким

Сувенір у вигляді тварини або птиці в кожній країні може мати різне значення, тому краще мати уявлення, що символізує придбаний вами предмет. Так, під час дарування, ви розповісте про всі достоїнства даного сувенір, і розповісте, як зміниться життя господаря подарунка після появи його в будинку.

Вручити сувенір своїм хорошим знайомим можна на будь-яке свято, після поїздки в іншу країну або під час зустрічі після довгої розлуки. Звичайно, в залежності від події, вартість подарунка буде різна. Так, якщо ви просто прийшли в гості можна подарувати невеликого фарфорового дельфіна - символ міцної дружби і кмітливості. А ось на річницю весілля буде доречна красиво оформлена пара голубів, яка уособлює подружню пару і зберігає їх любов.

Сувенір колегам

подарки Санопт для колег по роботі і начальства повинні бути більш стримані і консервативні. Відмінно підійдуть канцелярське приладдя, вони можуть бути інкрустовані бурштином, камінням або виконані на замовлення з натуральних матеріалів.

Якщо ви хочете подарувати сувенір, який буде в подальшому прикрашати кабінет колеги, то краще вибирати ті статуетки і зображення, які символізують фінансове благополуччя, міцні партнерські відносини, успіх в угодах і досягнення цілей. Наприклад, хруща, пару птахів, ластівку, лева, орла, дерево, дзвіночок.

Ближчим колегам приносять сувеніри та магніти після дальніх поїздок в знак поваги і дружби.

Сувенір дітям

Подарувати сувенір можна і дітям, вони з захопленням візьмуть яскраві магніти на холодильник, різні брелоки, які прикрасять їх рюкзак, фломастери і блокноти для малювання. Звичайно, дарувати сувенір на Новий рік або День народження малюка не потрібно. А ось вручати такі подарунки в якості призу на дитячому святі, або виділяючи його перед однолітками за певні заслуги, - найправильніше рішення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора