У російському Google Play з'явиться музичний розділ

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1516

Як повідомляють представники найбільшої в світі пошукової компанії, в російському Google Play буде музичний розділ. Про це стало відомо на московській конференції Google Mobile Day, що відбулася 11 грудня. Втім, поки невідомо, коли саме стартує музичний розділ російського Google Play (раніше відомого, як Android Market). За словами Річарда Тернера, який курирує партнерські програми Android на Близькому Сході, Африці і в Європі, в даний час Google готує низку угод з правовласниками.

Як заявив Тернер, музичний розділ може з'явитися в Google Play вже в першій половині цього року. 11 грудня минулого року російський Google Play був розширений розділом електронних книг і фільмів. Раніше росіяни мали доступ лише до додатків. Вартість книг починається від 49 російських рублів, а за фільм доведеться викласти від 99 рублів. Втім, сервіс надає можливість оренди фільму, яка обійдеться істотно дешевше покупки.

Варто відзначити, що компанія Apple, пристрої якої є основними конкурентами для девайсів під управлінням Android, теж надала доступ до відповідних розділів свого сервісу iTunes. Доступ до розділів з музикою росіянам було надано 4 грудня.

Друзі сайту: замовляйте найкращі чохли для iphone на сайті http://i-cult.com.ua/chekhly-dlia-iphone-4/ та залишайтесь задоволеним ціною та якістю чохлів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора