Google втрачає свою частку ринку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 917

Компанія Mail.Ru Group збирається вдруге відмовитися від послуг пошукового гіганта Google. Раніше вітчизняний холдинг вже расторгал співпрацю з американською компанією. У 2007 році Mail.Ru перестала використовувати технологію пошуку Google і спробувала створити свою власну програму. Але проект виявився невдалим.

Повернувшись до співпраці із закордонним партнером, Mail.Ru, тим не менш, продовжує прагнути до розробки власної пошукової машини. Треба сказати, що останнім часом все більше інтернет майданчиків відмовляються від послуг Google і переходять на розробку своїх індивідуальних систем.

Так, наприклад, китайський інтернет-магазин таобао запустив у себе на сайті свій шопінгової пошуковик eTao. Інші великі компанії, що працюють в інтернеті, також прагнуть до розробки власних пошукачів. Завдяки такій хвилі індивідуалізації Google втрачає значну частку світового ринку.

А в окремих вузькоспеціалізованих галузях і на окремих ресурсах переважають інші пошуковики, заточені під конкретну тематику. Все це відбивається і на роботі SEO-фахівців. Їм доводиться враховувати нові реалії ринку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора