Психологія трейдингу - Ефект вигоряння

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 541

Щоб успішно заробляти на ринку Форекс і бінарних опціонах, потрібно любити свою роботу і торгувати з палаючими від цікавості очима. На початку своєї кар'єри трейдера всі новачки без винятку горять бажанням осягати невідомості цієї привабливою атмосфери ринкових торгів, готові проводити за екраном монітора по 20 годин на добу без перерв і вихідних. Їм все цікаво, вони як губка, яка вбирає будь-яку інформацію, яку тільки можна отримати.

До речі, ви можете узнать больше про трейдинг на сайті blog.purnov.com, де є вся необхідна та корисна інформація.

Але завжди настає переломний момент, коли низка успішних угод змінюється постійними провалами, у вас вже більше не виходить стабільно заробляти на фінансових ринках. І тут до вас може прийти таке усвідомлення, що ви катастрофічно втомилися від трейдингу, від укладення угод, від постійного моніторингу ринку. Інтерес до бінарних опціонах геть втрачається, у вас з'являється емоційна втома, яка поступово переростає в фізичну. Ви починаєте звинувачувати у всьому весь навколишній світ, при цьому ненавидячи в першу чергу себе.

Якщо вам вже знайомо це відчуття - то у вас настав той самий "Ефект вигорання".

Якщо ви думаєте, що ви самотні у своїх психологічних терзання, то ви глибоко помиляєтеся. Кожен досвідчений трейдер часом навіть і не по одному разу проходив через цей стан. Це і є той самий переломний момент, через який багато закидають роботу на Форексі. І лише одиниці знаходять в собі сили йти далі і домагаються в майбутньому великих успіхів!

Але не варто впадати у відчай. Пропонуємо детально розглянути цей феномен і виявити його основні причини, щоб якомога легше переживати "Ефект вигоряння" в роботі трейдером. Адже щоб вилікувати саму хворобу, необхідно знати причини її появи.

Причини "Ефекту вигорання"

Монотонність праці.

Насправді трейдинг - це не така захоплююча робота, як її позиціонують в інтернеті нав'язливі банери. Це монотонна і нудна робота, яка вимагає від людини посидючості і величезного терпіння. А найголовніше - великий роботи над собою. Згодом робота трейдером починає нагадувати день Бабака, коли ви день у день робите одне і те ж. Аналіз ринку - складання торгового плану - реалізація угоди. Ні тобі творчості, ні тобі польоту фантазії, ні тобі різнопланових завдань. Одним словом - рутина!

Ринок завжди непередбачуваний.

Вкрай важливо навчитися розуміти той факт, що трейдер торгує не валютними парами, а шукає той самий момент, коли настає найкращий сигнал для укладення угоди вгору або вниз. І сама небезпека полягає в тому, що як би добре ви не вміли прогнозувати і аналізувати ринок, наскільки у вас б не була успішна торгова стратегія, завжди є ймовірність появи помилкового сигналу або того моменту, коли ціна раптом йде зовсім не за планом, а хаотично і непередбачувано. Такі події відразу приводять до відчуття, що ви не можете контролювати свої дії, а це в свою чергу веде до великого розчарування і невпевненості в собі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора