Старим браузерам - старий Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1034

У пошуковій системі Google використовують дизайн минулих років, якщо користувач здійснює роботу із застарілим браузером. Таке рішення було прийнято для того, щоб уніфікувати користувальницький досвід в майбутньому. Таким чином, компанія ніби намагається перевести всіх користувачів на сучасні рішення.

 Багато користувачів вже зіткнулися з проблемою оформлення пошуковика, однак не відразу ж усвідомили, що все-таки сталося. На офіційному форумі техпідтримки Google тут же з'явилися теми про дивний дизайн пошуковика. Велика кількість авторів постів користувалися Safari 5 або Opera 12, які давно визнали застарілим варіантом.

Представники Google повідомили користувачам, що ніяких технічних неполадок немає. Це є рішенням пошуковика щодо переведення його на нові сучасні браузери. Що ж стосується пошукових систем, програм, то користувачі звикають до однієї версії і їх вже складно перевести на новинку, навіть якщо вона і краще за багатьма параметрами.

Новий пошук Google має нові параметри, які старі браузери просто не можуть підтримувати. Що стосується якості видачі або актуальності, то на це ніякого впливу не виявляється. Ретро-Google був сприйнятий дуже неоднозначно, але частина користувачів вже зважилася перейти на нову версію. Інші ж зважилися скористатися конкурентними пошуковими системами. А третіх влаштував старий дизайн. Компанія Google і раніше застосовувала подібні заходи тиску на користувачів.

Можливо вам цікаво як організувати весілля, якщо ви плануєте найближчим часом одружитися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора