ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩУ СКЛАДСЬКУ ТЕХНІКУ?

  • Переглядів: 436

Створення власного складу може знадобитися для різних цілей. Найчастіше він потрібний великим фірмам, які хочуть зберігати нові партії товарів чи окремі функціональні речі. Але також створення складу важливе і для дрібних фірм, яким потрібно обробляти різні матеріали, торгувати, зберігати змінні деталі для швидкого ремонту різних пристосувань і так далі.

Створення складу не можна назвати складним завданням. Найбільше клопоту викликає правильний підбір місця, адже воно має бути не просто просторим, але ще й перебувати у доступному місці. Набагато складніше не підготувати приміщення, а наповнити його всією необхідною складською технікою. Саме вона виконуватиме більшу частину завдань, а тому вкрай важливо вибрати правильні пристрої. Сьогодні ми розповімо, як можна вибрати підходящу складську техніку, щоб не переплатити та не проводити заміну якогось обладнання. Відразу зазначимо, що придбати будь-яку техніку для складу допоможе спеціалізований інтернет-магазин chel.stabeler.ru за привабливою вартістю.


Тип обладнання


Першим і найважливішим параметром є тип устаткування. Воно може бути ручним або автоматичним. Тут довго думати не треба, достатньо оцінити розмір свого складу. Якщо він невеликий, автоматична техніка йому просто не знадобиться. Якщо ж обсяг роботи на складі величезний, то автоматична техніка лише збільшуватиме навантаження на співробітників, що не дуже добре.


Розмір
 

Другим параметром під час підбору буде розмір. Від нього залежить, чи зможе поміститися одиниця техніки на складі. Оцінити цей параметр не складно, потрібно лише заміряти відстані між стелажами на складі, щоб приблизно прикинути, чи спокійно зможе переміщатися по приміщенню різна техніка. Купувати варто ті варіанти, які мають невеликий запас вільного місця для виконання складних маневрів.
 

Вантажопідйомність
 

Ну і насамкінець - завжди потрібно дивитися на максимальні ваги, які можна підіймати за допомогою складської техніки. Це важливо, адже частина невеликих пристроїв не розраховується на великі ваги. І якщо вам потрібно переміщати блоки по 200 кілограмів вагою, купувати штабелер з максимальною вантажопідйомністю в 100 кг буде не найкращим рішенням.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора