AMD закінчила квартал зі збитками

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2129

Опублікований днями офіційний фінансовий звіт компанії AMD продемонстрував, що перший квартал 2012 року виявився збитковим. За три місяці поточного року друга за розмірами після компанії Intel фірма-виробник процесорів для комп'ютерів забезпечила собі виручку в розмірі 1,59 млрд. доларів, що виявилося на 2% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

При підрахунку чистих збитків стає ясно, що вони склали 590 млн. доларів, тобто по 0,8 долара на кожну акцію компанії. Це дуже поганий показник навіть порівняно з останнім кварталом минулого року, в якому фірма втратила 177 млн. доларів - по 0,24 долара на кожну акцію, і тим більше в порівнянні з першим кварталом 2011 року, який був прибутковим і приніс дохід в розмірі 510 млн. доларів - по 0,68 долара на акцію.

Представники AMD впевнені, що фінансові показники фірми найближчим часом стануть кращими, завдяки підготовленим до серійного випуску гібридним процесорам останнього покоління під найменуванням Trinity. Їх поява на ринку запланована на середину травня. Виготовлені по 32-нанометровій технології двоядерні і чотириядерні процесори будуть призначатися для ноутбуків і настільних ПК.

Друзі сайту: wids.com.ua


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора