Призначення і переваги консольних кранів

  • Переглядів: 57


Консольні крани широко використовуються на промислових підприємствах, складах і будівельних майданчиках. Популярність цього виду кранів обумовлена ​​компактними розмірами, простотою монтажу і можливістю його установки майже в будь-яких умовах на будь-яких об'єктах, а також простотою в експлуатації.


Види консольних кранів та особливості обладнання


За способом кріплення консольные краны підрозділяються на:
  • Консольні крани на колоні. Консоль закріплюється на колоні та здатна рухатися виключно навколо осі. Дуже добре підходить для використання на виробничих підприємствах, в тому числі для експлуатації на вулиці, а також для ремонтних і налагоджувальних робіт. Кут повороту даного обладнання - 240-360 градусів;
  • Настінні консольні крани. Консоль даного типу крана закріплюється на стіні. Застосовується там, де неможливо закріпити його на землі, на підлозі або фундаменті. Забезпечують переміщення вантажів в радіусі не більше 180 градусів.
  • Пересувні консольні крани. Кран здатний переміщатися по всій робочій площі. Даний вид крана добре підійде для будівельних майданчиків, виробничих підприємств і великих складів.
За способом управління виділяють:
  • Консольні крани з ручним керуванням. Управляється за відтяжку, що розташовується з торця консолі. В основному застосовуються для обслуговування обладнання. Мають невисоку максимальну вантажопідйомність (до 3 т), але маневрені та володіють стійкістю до температурних перепадів. Використовуються в основному на закритих майданчиках.
  • Консольні крани з електроприводом. Можуть мати велику вантажопідйомність (до 10 т) і швидкість підняття вантажу (до 8м/ хв). Радіус повороту консолі різниться в залежності від типу крана, але більша частина кранів має можливість повертатися на 340 градусів. Устаткування даного типу широко застосовуються на різних об'єктах: на будівництвах, на виробництві, можуть застосовуватися при ремонті інженерних комунікацій і обладнання. До переваг належать висока продуктивність, маневреність, можливість широкого застосування обладнання без великих витрат.
  • Консольні крани змішаного типу. Є самим універсальним типом даного обладнання. Є можливість експлуатації як в приміщенні, так і на відкритих майданчиках.
Швидкість переміщення вантажу залежить від обраного тельфера. Він може бути з механічним або електричним приводом.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора