Apple патентує технологію персоналізованої реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 928

В даний час різні фірми намагаються у своїй практиці застосовувати безліч хитрощів , що сприяють підвищенню ефективності реклами . Ось і представники компанії Apple в черговий раз здивують користувачів оригінальними ідеями , левова частка яких так і не дійшла до стадії реалізації. Компанією Apple оформлена заявка на отримання патентного документа, що містить опис технології , покликаної фактично « вираховувати» настрій людей. У категорію користувачів , настроєм яких цікавляться в « яблучної » компанії , стануть власники мобільних пристроїв.

Ідея Apple полягає у формуванні загального уявлення про емоційний стан людини на підставі ряду показників . Отримані результати дозволять корпорації орієнтуватися , яку рекламну інформацію краще в даний момент продемонструвати власникові мобільного гаджета. Приміром , якщо у потенційного глядача рекламної інформації помічений страх або ознаки депресії , йому покажуть рекламу антидепресантів або інших лікарських препаратів.

Якщо допомогою нової технології у людини зафіксують бадьорий настрій , йому можуть запропонувати рекламу , мета якої полягає у підвищенні споживчої активності . Імовірно , смартфони та планшети будуть вивчати , яку активність проявляли користувачі останнім часом , які меседжі відправляли в соцмережах , на які відеофрагменти звертали увагу, які запускали програми.

Крім цих спостережень , планується «підключити » для аналізу настрою датчики ритму серця , а також контролювати тиск і потовиділення. Не виключено , що в процесі експлуатації систему доповнять іншими компонентами. У підсумку Apple створить для кожного користувача мобільного апарата профіль базового настрою , дозволяє показувати персоналізовану рекламу в залежності від настрою .

Друзі сайту: на сайті http://gama.ua/manufacture ви можете переконатись в якості взуття, яке виробляється під торговою маркою "Гама".


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора