Netropolitan - соціальна мережа для забезпечених людей

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1041

В світі соціальних мереж вже давно розділилися ролі між «королями», і тими, які взагалі непомітні на їх фоні. Не дивлячись на те, що реалізація соціальної мережі складна, в першу чергу через неможливість «забрати» аудиторію у таких гігантів, як FaceBook або Вконтакте, багато хто все-таки намагаються зробити свою соціалку з метою «вирости» і заробити на цьому грошей. Стандартні підходи не працюють - це ясно всім, адже сенсу йти з насидженого місця на новенький сайт, де багато багів, мало функціональності і відсутні ваші друзі / знайомі - просто немає, тому потрібно зачепити людей чимось незвичайним.

 Це і спробували зробити творці соціальної мережі під назвою Netropolitan, її основна фішка - закритість і можливість реєстрування лише для багатих людей. Як перевіряється забезпеченість? Та дуже просто - вас просять зробити внесок за реєстрацію, поки що сума тримається на рівні 9000 доларів, а після «подовжувати членство» в цьому інтернет-клубі для «еліти» за 3000 доларів щорічно. Творці обіцяють не висвітлювати те, скільки людей там знаходиться і хто взагалі зареєструвався в цій соціальній мережі, крім того, кожен може по-максимуму приховати своє існування там, ну або навпаки - спілкуватися з «собі подібними» багатими персонами.

Майбутнє цієї задумки невідомо, адже з одного боку виглядає як жарт і просто заявка на оригінальність - сайт простенький, навіть зараз, коли до нього банально виріс інтерес, він ліг, а з іншого - можливо хтось і захоче для статусу завести собі аккаунт в подібному проекті.

Друзі сайту: вас може зацікавити генподряд на строительство, якщо ви плануєте будівництво нової будівлі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора