Вибір ковроліну і його особливості

  • Переглядів: 145

Ковролін є популярним, універсальним і досить бюджетним покриттям підлоги, яке широко використовують в нашій країні. Його відносять до категорії м'якого декоративного підлогового покриття, і він відмінно вписується в інтер'єри як офісних, так і житлових приміщень. Популярність ковроліну, можна пояснити такими факторами, зокрема тим, що немає необхідності складно готувати підлогу і процес його укладання та догляду за ним досить простий.

Вибрати підлогове покриття рекомендуємо в інтернет магазині pidloga.ua, де наданий широкий вибір і асортимент якісного товару.

Проте вибрати ковролін не так просто, як здається. При виборі ковроліну необхідно знати і враховувати три таких фактора, як спосіб виробництва, склад килимового покриття і тип ворсу. Ознайомивши покупця з цими параметрами і позначивши умови конкретного приміщення і особисті побажання, можна вибрати оптимальний варіант покриття.

При виборі ковроліну необхідно перш за все звернути увагу на склад матеріалу. При цьому ковролін може бути штучним, натуральним і змішаним. В процесі виготовлення натурального килимового покриття використовується стовідсоткова шерсть, набагато рідше можна зустріти джут, сизаль, льон або бавовна. До переваг такого настилу можна віднести пожежо - і вологостійкість. Вовняний ковролін теплий і пружний на дотик, екологічний і за ним немає необхідності в складному догляді. Серед недоліків такого покриття можна відзначити швидкий знос і високу вартість. За рахунок натуральності дане підлогове покриття рекомендується купувати для дитячих кімнат і спалень.

При виготовленні штучного ковроліну найчастіше використовують нейлон, поліестер, акрил, поліакрил і т.д. При бажанні придбати штучний ковролін, найкраще зупинити свій вибір на ковроліні з нейлоновими волокнами. Таке покриття приємне на дотик і серед штучних покриттів має найвищу ціну. Штучний ковролін відмінно підійде для коридорів, віталень і офісних приміщень.

В процесі виробництва змішаного ковроліну використовуються синтетичні волокна з додаванням різної кількості вовни. Серед достоїнств таких покриттів можна виділити приємну фактурність і зносостійкість штучних компонентів. Таке покриття найчастіше вибирають для віталень, столових і передпокої.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора