В ніч на п’ятницю…

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 2122

Якось так сталося, що людство починає забувати грані та межі. Нас стало занадто багато, тому одні інтереси породили інші, а при такому перенасиченні інтересів та ролей все скочується в хаос.

 

Раби і рабовласники. На такі дві категорії поділені всі людські створіння. Найвеселіше те, що ці дві ролі дуже заплутані. Раби часто стають рабовласниками, проте рабовласники рідше стають рабами. Саме тому велика кількість рабовласників породжує конкуренцію. А де конкуренція, там і чорні методи боротьби.

Люди загралися в ігри настільки, що їхні ролі стали їхніми життями. Тільки тепер вже ніхто не скаже «стоп! знято!», бо режисера нема і ніколи не було. Людські життя стали настільки дешевими, що кров литиметься з кожним днем все бурнішим потоком і зрештою перетвориться в річку.

В потоці інформаційного світу виясняється, що ми лише джерела обробки нічого. Нічого – це взагалі вся інформація, яка існує чи не існує в цьому та всіх інших вимірах. І вся ця тяганина 5 мільярдів років тому була всього лише злим жартом, який продовжується досі. Жаль тільки, що наш «безмежний» розум починає натикатися на межі, коли вирішує дізнатися суть всього цього злого жарту.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора