Новий проект від EA буде без мікротранзакцій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1169

В останні роки з'явилося безліч проектів від різних студій, які виробляють ігри, які працюють за схемою Free to play. Головною особливістю таких ігор є те, що вас не просять спочатку заплатити за гру - вона вам надається безкоштовно, але на деякій етапі, щоб рухатися далі, доведеться "викласти" кілька доларів за якісь віртуальні предмети, що допомагають у грі (також є ігри , які надають "основну частину" безкоштовно, а якщо хочете грати і далі з новими "штуками" і рівнями - будьте ласкаві заплатити за це).

Але деякі компанії з цим "перегинають", майже не даючи грати без "вливання" коштів. Такий підхід не подобається нікому - люди готові, в такому випадку, заплатити певну суму один раз, ніж витрачатися постійно, розуміючи, що з них викачують гроші. EA Games вирішили у своїй новій грі, під назвою Titanfall, відмовитися від подібного - заплативши одного разу за гру (зараз вартість Titanfall складає ~ 35 доларів) ви зможете отримувати задоволення (також значно буде покращена технологія мультиплеера, і якщо якийсь сервер "відвалиться" , перехід на новий буде без затримок і проблем.

 Ця схема куди краще і, хоч підходить не всім, зате "чесніше", адже відразу зрозуміло, яку суму необхідно заплатити розробнику за повноцінний продукт (у випадку ж з Free To Play моделлю спокійно грати не вийде). Єдині нормальні ігри, поширювані за такою моделлю, це ті, де купувати можна різні "декоративні" поліпшення (наприклад, Dota 2, або ж Counter Strike GO). Вихід Titanfall запланований на найближчий час, так що вже зовсім скоро можна буде купити ліцензію і провести пару десятків годин, воюючи з роботами.

Друзі сайту: ви можете швидко та просто купить стол стеклянный в минске за найвигіднішими цінами на ринку! Підберіть найкращий стіл для інтер"єру вашої оселі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора