Чи варто отримувати кваліфікацію ADR?

  • Переглядів: 216


Курси ADR стають все більш популярними серед водіїв.

Регіональний методичний центр навчання перевезенню небезпечних вантажів в Дніпрі пропонує відвідати курси ADR. Якщо вас зацікавили дані курси, то радимо перейти на сайт https://adr.dp.ua/uk вже зараз.

Навчання в цій області дозволяє отримати дозвіл на перевезення різних небезпечних вантажів. Чому такий інтерес до цієї теми? Це результат раптового збільшення кількості небезпечних вантажів або, скоріше, зростання професіоналізму водіїв? Постараємося відповісти на це питання.


Хороша підготовка


Багато водіїв задаються питанням, чи варто відвідувати курси ADR. Справа в тому, що для перевезення небезпечних вантажів в кількості, що не вимагає попереджувальних знаків, свідоцтво про закінчення курсу ADR взагалі не потрібно. З іншого боку, в таких ситуаціях водій повинен пройти загальне навчання без відриву від виробництва, в ході якого він ознайомиться з вимогами до безпечного перевезення вантажів, що вважаються небезпечними. Таке зобов'язання накладається міжнародною угодою ADR. Навчання на робочому місці проводиться співробітником з безпеки. Після проходження навчання водієві видається відповідний сертифікат.

Небезпечні вантажі

Варто розуміти, що перевезення невеликої кількості небезпечних вантажів не робить їх менш небезпечними. Водій повинен повністю усвідомлювати ризики. На жаль, перевезення небезпечних вантажів без знання класифікації та основної інформації про перевезений вантаж дуже небезпечна. Ця небезпека стосується не тільки водія, але і інших учасників дорожнього руху.

Винятки з ADR

Перевезення небезпечних вантажів без курсів ADR можлива, але в певних ситуаціях. Однак відсутність обов'язки мати кваліфікацію, присвоєну курсами ADR, не звільняє водія від необхідності проходити відповідне навчання. У такій ситуації водій повинен пройти загальне навчання на робочому місці, що проводиться консультантом DGSA. Цей вид навчання коротше, ніж базовий курс. Відсутність навчання може спричинити накладення штрафу контролюючим органом.

Інвестиції

Якщо водієві в будь-якому випадку необхідно пройти базове навчання без відриву від виробництва, чому б відразу не придбати курс ADR? Він дає водієві багато знань і можливостей. Досить витратити кілька днів, щоб гарантувати спокій і безпеку товарів, співробітників і третіх осіб.

Курси ADR не є обов'язковими, але варто відправити водіїв на навчання. Особливо, якщо компанія займається перевезенням небезпечних вантажів.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора