Де поставити брекети і як вибрати ортодонта?

  • Переглядів: 291


За статистикою, понад 80% дорослих і дітей мають проблеми з прикусом. Це може бути незначне порушення змикання зубів або серйозна аномалія, яка провокує розвиток серйозних ускладнень.

У 95% випадків анатомічну оклюзію можна відновити брекетами та тільки 5% пацієнтів потребує складної стоматологічної операції. На жаль, далеко не всі знають, де поставити брекети у Києві і як знайти хорошого стоматолога-ортодонта. Спробуємо розбиратися в цих питаннях.

Де можна поставити брекети і як знайти грамотного ортодонта?

При плануванні ортодонтичної терапії більшість пацієнтів прагне знайти лікаря-ортодонта, з яким буде комфортно і приємно співпрацювати. Така концепція не зовсім правильна, адже в першу чергу потрібно шукати клініку, в якій можна пройти лікування.

Річ у тому, що основне завдання ортодонтії - красива і здорова усмішка, яка залишиться на все життя. Виходячи з цього, проводиться відповідне планування курсу активної терапії.

Важливо розуміти, що корекція прикусу брекетами зазвичай включає в себе роботу кількох фахівців. Залежно від складності клінічного випадку, в плануванні та реалізації ортодонтичного курсу можуть брати участь ортодонт, терапевт, пародонтолог, а в деяких випадках хірург і ортопед.

Багато пацієнтів хочуть знати, де поставити недорогі брекети. Але ортодонтичне лікування, на жаль, не може бути занадто дешевим, бо воно залежить не тільки від кваліфікації лікаря, але і від вартості коригувальних конструкцій, які встановлюються виробниками. Спеціалізовані сучасні клініки не обіцяють дешеве лікування, але здійснюють його на найвищому рівні та  в комфортних умовах.

Лікар-ортодонт спеціалізується на розгляді проблем зовнішньої естетики особи, і застосовує внутрішні методи лікування патології. Для успішного комплексного лікування йому необхідно вивчити всю картину патологічного процесу в щелепно-лицьовому відділі пацієнта. Для цих цілей лікар веде його зовнішній огляд, а потім направляє на діагностику для розуміння повної картини недуги. Лікування призначається індивідуально, і залежить від особливостей ротової порожнини пацієнта, його віку та складності виявленої патології.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора