З 16 травня стає неможливим анонімне використання системи «Яндекс.Деньги»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1070

Адміністрація компанії « Яндекс.Деньги » днями повідомила своїх користувачів про нововведення щодо використання електронних засобів. У листах , розісланих власникам акаунтів платіжної системи , міститься інформація про набуття чинності коректив до законів № 115 -ФЗ , № 161 -ФЗ.

Анонімні користувачі зіткнулися з обмеженням функціоналу з 16 травня 2014 року, відповідну заяву оприлюднено в рамках форуму компанії .

 Зміни торкнуться всіх без винятку операторів електронних грошових коштів у російському сегменті Інтернету. Які не пройшли процедуру ідентифікації користувачі зіткнуться з деякими обмеженнями при здійсненні розрахунків за допомогою системи « Яндекс.Деньги».

Очікується , що переважна більшість користувачів , прийнявши нові умови , вирішать проблему з ідентифікацією . Основні труднощі в частині проходження ідентифікації можуть виникнути у нерезидентів Російської Федерації, наприклад , у громадян України .

Подолати можливі обмеження можна кількома способами , в тому числі направивши оформлене на папері лист в офіс компанії « Яндекс.Деньги » , пройшовши ідентифікацію за допомогою ресурсу obmenka.ua (за це доведеться викласти 22 долари). До того ж , простіше справи з ідентифікацією складуться у клієнтів системи з кредитною історією допомогою Equifax .

Після зняття обмежень ліміт разового платежу встановиться на рівні 60 тис. рублів.

Для всіх інших власників акаунтів в системі « Яндекс-гроші » подібні вимоги ідентифікації стануть приводом для відмови від користування платіжним сервісом , оскільки раніше в якості найбільш важливого критерію користування електронними грошима виступала анонімність.

Законодавчі зміни торкнуться діяльність всіх платіжних систем , позиція яких в даний час не озвучена.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора