Assassins Creed 3 поставив черговий рекорд

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1838

Сумарний показник продажів екшену Assassin's Creed 3 за перший місяць з моменту релізу перевищив 7 млн. копій. Треба сказати, що це абсолютний рекорд серед ігор видавництва Ubisoft. Як повідомляє ігровий портал Joystiq, цей показник за п'ять років існування легендарної серії продемонстрував трикратне зростання.

Нагадаємо, що оригінальну гру, випущену в 2007 році, за перший місяць продажів було куплено 2.5 млн. разів. Згідно внутрішньої статистики Ubisoft, на сьогоднішній день геймери віддали серіалу більш 8200 років ігрового часу, за які в грі сталося більш як 3 млрд. вбивств. Третя частина Assassin's Creed була представлена на ігрових консолях в жовтні поточного року. Вже через 7 днів після релізу лічильник продажів переступив позначку 3.5 млн. екземплярів. Такий результат, тим часом, цілком очікуваний - ще до релізу гра заслужила лаври самого бажаного проекту в історії Ubisoft.

Дія сюжетної лінії Assassin's Creed 3 розгортається в Америці, в часи війни за незалежність. Протагоністом гри є індіанець-полукровка, ассасін по імені Коннор Кінвей. За деякими даними, Ubisoft вже приступила до розробки чергової частини гри. На користь цього припущення говорить і той факт, що видавництво провело маркетинговий опитування, в якому були задані питання щодо появи кооперативного режиму Assassin's Creed.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора